TELEMEDICUS.PLPODYSKUTUJ NA FORUM!

Zarządzacie Państwo szpitalem, przychodnią a może apteką? Jesteście lekarzem lub pielęgniarką? Interesują Was aspekty prawne, finansowe, księgowe? Chcecie stworzyć innowacyjną i dochodową firmę? A może szukacie pracy w sektorze ochrona zdrowia? PODYSKUTUJ NA WYBRANYM FORUM.

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie - informatykiem, doradcą podatkowym, rewidentem,ekonomistą? PODZIEL SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ! Zyskasz w ten sposób wielu biznesowych partnerów.

 Do Państwa dyspozycji są następujące fora:

Pytania i komentarze o systemie rozliczeniowym z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wycena procedur medycznych. Do jakiej grupy zaliczyć? Jak udokumentować? Aspekty prawne.
 
Informacje i komentarze o ciekawych kierunkach studiów z zakresu ochrony zdrowia, uczelniach i firmach szkoleniowych. Przyszłościowe kierunki (np. informatyka medyczna, controlling medyczny). Zwolnienia w szpitalu - gdzie szukać pomocy? Porady z prawa pracy.
 
Wszystkie aspekty zarządzania szpitalem: prawne, kadrowe, finansowe itp. Skąd wziąć pieniądze na inwestycje, zakup sprzętu medycznego? Jak skorzystać ze środków unijnych? Z jakich funduszy sfinansować zakup szpitala? Podatki w służbie zdrowia, szpitalu, przychodni. Odpowiedzialność prawna zarządu szpitala i przychodni w spółkach prawa handlowego i SPZOZ.
 
Wszystkie aspekty związane z przekształceniem szpitala w spółkę prawa handlowego - księgowe, prawne, finansowe. Masz wątpliwości- zapytaj na forum. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem
 
Pytania i komentarze o współpracy podmiotów świadczących usługi medyczne z płatnikiem. Jak podpisać kontrakt z NFZ na świadczenie usług medycznych? Wymogi dotyczące sprzętu i personelu medycznego.
 
Debata publiczna o kształcie polskiego systemu opieki zdrowotnej. Doświadczenia międzynarodowe. Konsekwencje przekształcenia szpitali z SPZOZ-ów w spółki prawa handlowego? Ubezpieczenia prywatne i dodatkowe.
 
Wymiana doświadczeń ze świadczenia usług z zakresu telemedycyny Pytania i wątpliwości. Czy to się opłaca? Od czego zacząć? Skąd pozyskać środki na innowacyjne rozwiązania?
 
Forum poświęcone pacjentom (i ich rodzinom) poszkodowanym w wyniku błędów lekarskich. Jak dochodzić odszkodowania? Gdzie szukać pomocy i porady? Wymiana opinii o prawnikach prowadzących sprawy.