TELEMEDICUS.PLCHIRURGICUM- Nowy szpital chirurgiczno-ortopedyczny na Mazowszu już działa!

Minał dopiero miesiac od oficjalnego otwarcia kliniki Chirurgicum w Płocku a zaufało im ponad 600 pacjentów. Liczba wykonywanych zabiegów i operacji z zakresu chirurgii i ortopedii ciągle wzrasta. Klinika konsultuje każdego dnia kilkudziesieciu pacjentów.

Zaufanie, bezpieczeństwo, jakość 
 
Celem zespołu  było stworzenie szpitala, w którym pacjenci będą czuli się bezpiecznie. Liczne opinie pacjentów, którzy zaufali zespołowi Chirurgicum potwierdzają, iż przyjęte założenia  mają swoje odzwierciedlenie w codziennym funkcjonowaniu kliniki. „Jestem zachwycona poziomem usług świadczonych w klinice Chirurgicum”, „Wspaniała opieka lekarska, jak i personel kliniki. „Bardzo miła atmosfera, czysto, spokój, a przede wszystkim wysoki poziom opieki lekarskiej”  czy też „Placówka spełnia oczekiwania pacjenta. Standard usług świadczonych przez placówkę powinien być wzorem dla NFZ i publicznych zakładów opieki zdrowotnej”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Planowanych jest 100 operacji miesięcznie 
 
Placówka na dzień dzisiejszy jest w stanie przyjąć jednocześnie na oddział osiem osób, ale dzięki nowoczesnym metodom leczenia, wyposażeniu  w najnowocześniejszy sprzęt medyczny                     i doświadczeniu świetnie dobranego zespołu jest w stanie wykonać do 100 operacji miesięcznie. Jak podkreśla Pan Arkadiusz Garbacki, Prezes Chirurgicum „Pozytywny odbiór naszej kliniki oraz zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, potwierdzają iż nasza działalność jest potrzebna społeczeństwu. Takie uznanie ze strony pacjentów potwierdza sens naszej pracy,  którą wykonujemy z poświęceniem i pasją. Nie wykluczone, że rozwiniemy naszą działalność w innych regionach Polski”.

Ubezpieczenia pacjentów na opiekę  medyczną 
 
Zarząd Chirurgicum prowadzi rozmowy z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych w zakresie objęcia opieką medyczną pacjentów.  
 

Więcej informacji na temat Kliniki: www.chirurgicum.com